12 Kg Pano İçi Söndürme Sistemi

(1 müşteri incelemesi)

2.250,00  2.200,00 

12 Kg Pano İçi Söndürme Sistemi

FM200 Gazlı

HFC 227 ea – FM200 Gazı

Düsük Maliyetlidir

FireDETEC Hortum

 

 

Stokta

+ -

12 Kg Pano içi söndürme sistemi, elektrik panosu yangın söndürme, Basit kurulum için tasarlanmış olası bir yangın kaynağına çok yakın olduğu için saniyeler içinde aktive olarak güvenilir bir şekilde yangını bastırır. Yakın çevremizi yangından korurken düşük bakım maliyeti ve efektif bir çözüm sunar. Tüm hacme yayılır ve yaklasik 3-5 saniye içinde yangını söndürür. Düsük maliyetlidir. Tüm odayı söndürmek yerine sadece yangın kaynagı olabilecek kabinin söndürülmesi nedeni ile ucuz bir çözümdür. Yangının dogruca kaynagında söndürülmesi nedeni ile çok verimlidir. Montajı çok kısa süre içinde ve kolayca yapılır. Boru dedektör sonuna takılan parça sayesinde sistem izlenebilir. Manometrik olarak silindir içindeki basınç, vana üzerinden veya boru dedektör içindeki azot basıncı detektör sonuna takılan manometreden izlenebilir, Polimerden üretilmis boru dedektörün ısı karsısında delinmesi ile açıga çıkan azot aynı zamanda silindir üzerinde bulunan vananın açılmasını da saglamaktadır.

Vananın açılması ile beraber,söndürme ajanı silindiri terkeder ve boru dedektörün delinen noktasindan çıkar ve dedektörün delinmesine neden olan yangın kaynagına dogru püskürür. Tüm hacme yayılır ve yaklasık 3-5 saniye içinde yangını söndürür. Düsük maliyetlidir. Tüm odayı söndürmek yerine sadece yangın kaynagı olabilecek kabinin söndürülmesi nedeni ile ucuz bir çözümdür. Yangının dogruca kaynagında söndürülmesi nedeni ile çok verimlidir.

Söndürme malzemesi olarak asagidakilerden biri kullanilabilir
FE 227- HFC 227 ea – FM200
FE 25 – HFC 125
CO2
Inert gazlar
Kuru Kimyevi Toz
Polimerden üretilmis boru dedektörün isi karsisinda delinmesi ile açıga çıkan azot aynı zamanda silindir üzerinde bulunan vananın açilmasini da saglamaktadır. Vananın açılması ile beraber,söndürme ajani silindiri terkeder ve boru dedektörün delinen noktasindan çikar ve dedektörün delinmesine neden olan yangın kaynagına dogru püskürür.

12 Kg Pano İçi Söndürme Sistemi

Tüm hacme yayılır ve yaklasık 3-5 saniye içinde yangını söndürür.Düsük maliyetlidir.Tüm odayı söndürmek yerine sadece yangın kaynagı olabilecek kabinin söndürülmesi nedeni ile ucuz bir çözümdür. Yangının dogruca kaynagında söndürülmesi nedeni ile çok verimlidir.Montajı çok kısa süre içinde ve kolayca yapılır.Boru dedektör sonuna takılan parça sayesinde sistem izlenebilir.Manometrik olarak silindir içindeki basınç, vana üzerinden veya boru dedektör içindeki azot basıncı dedektör sonuna takılan manometreden izlenebilir.

12 Kg Pano İçi Söndürme Sistemi

Söndürme Maddesi

FM200 Gazı HFC-227 ea

Garanti Süresi (Ay)

24

Kilogram

12 KG

Montaj

İstanbul İçi Ücretsiz

Yurt Dışı Satış

Var

Kargo Süresi

2-3 gün içinde kargoda

Kargo Ücreti

Alıcı Öder

Renk

Kırmızı

Marka

Fenix

Stok Durumu

Var

Based on 1 reviews

5.00 Overall
100%
0%
0%
0%
0%
Add a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 review for 12 Kg Pano İçi Söndürme Sistemi

  1. Yangın Marketim

    12 Kg Pano İçi Söndürme Sistemi

Stok kodu: P 89968 Kategoriler: Etiketler:
Navigation

My Cart

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our gizlilik ilkesi.

Already got an account?

Quickview

Close

Categories

Open chat