6 Galon Davlumbaz Söndürme Sistemi

(1 müşteri incelemesi)

3.250,00  3.100,00 

6 Galon Davlumbaz Söndürme Sistemi

Kontrol Paneli

Kicthen Nozzle 2D, 1H ve 2H

Köşe Makarası

Stokta


6 Galon davlumbaz söndürme sistemi, davlumbaz ve bacada yangın söndürme sistemi kurulması yasal zorunluluktur, Firmamız tarafından satışı, montajı ve bakımı yapılan davlumbaz içi yangın söndürme sistemleri mutfaklarda bulunan pişirme gruplarını, davlumbaz ve bacaları, yangın tehlikesine karşı korumak için geliştirilmiştir. Yüksek binalar içinde bulunan mutfaklar ile bir anda 100’den fazla kişiye hizmet veren mutfakların davlumbazlarına otomatik söndürme sistemi yapılmalı ve ocaklarda kullanılan gazın özelliklerine göre gaz algılama, gaz kesme ve uyarı tesisatı kurulması şarttır.e yürürlüğe giren Binaların yangından korunması hakkındaki yönetmeliğin 57. maddesi.  Alışveriş merkezleri ve yüksek binalar içinde bulunan mutfaklar ile bir anda 100′den fazla kişiye hizmet veren mutfakların davlumbazlarına otomatik söndürme sistemi yapılmalı ve ocaklarda kullanılan gazın özelliklerine göre gaz algılama tesisatı kurulmalıdır.

Cihazların arızalanması veya personel dikkatsizliği ile her an tutuşma olur.
* Davlumbazda ve filtrede biriken yağlar her an tutuşmaya neden olur
* Pişirme cihazında çıkan yangının söndürülmesi zordur. İtfaiye müdahalesi gereklidir.
* Yangın bacanın içinde biriken yağları tutuşturur Yangın bacanın geçtiği tüm bölgelere sıçrar Hızla binayı sarar.

Pişirme cihazı, baca ve mutfak hasar görür. Mutfak uzun bir süre hizmet veremez.Kuzine, davlumbaz ve bacada yangın söndürme sistemi kurulması yasal zorunluluktur.Her yıl dünyanın çeşitli yerlerinde çıkan küçük mutfak yangınları, gerekli önlemler alınmadığı için tüm yapıyı tehdit eder hale gelmektedir.Bu nedenle küçük bir mutfak yangını alışveriş merkezi, otel v.b. binaların tümüne zarar verdiğinden milyonlarca dolar maddi kayba aynı zamanda da iş ve hizmet kaybına sebep olmaktadır. Son derece basit ve ekonomik bir şekilde önlem almak, hasarı önlemede büyük oranda başarı sağlamaktadır.

6 Galon Davlumbaz Söndürme Sistemi

Gergin durumdayken algIlama elemanlarının erimesiyle kopar ve bağlı bulunduğu boşaltma ünitesini harekete geçirir. Davlumbaz içi yangın söndürme sistemleri manuel boşaltma sistemi kullanılmasıyla da, söndürme maddesinin (potasyum karbonat) mutfak ekipmanları üzerine boşalmasını sağlar. Davlumbaz içi söndürme sistemleri otomatik olarak çalışmaktadır. Her iki metot da cihazlara giden gaz ve elektriğin otomatik olarak kesilmesi ve davlumbaz söndürme sisteminin devreye girmesini sağlar. Yangın Söndürme Sistemleri fiyatı için arayınız

6 Galon Davlumbaz Söndürme Sistemi

Ağırlık 25 kg
Gallon

6,0 Galon/ 22 Lt (15-20 Akış

Garanti Süresi (Ay)

24

Marka

Fenix

Kargo Ücreti

Alıcı Öder

Kargo Süresi

2-3 gün içinde kargoda

Yurt Dışı Satış

Var

Renk

Kırmızı

Söndürme Maddesi

Potasyum bicarbonate

Kilogram

25 KG

Stok Durumu

Var

Based on 1 reviews

5.00 Overall
100%
0%
0%
0%
0%
Add a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 review for 6 Galon Davlumbaz Söndürme Sistemi

  1. Yangın Marketim

    6 Galon Davlumbaz Söndürme Sistemi

Navigation

My Cart

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our gizlilik ilkesi.

Already got an account?

Quickview

Close

Categories

Open chat